22 września 16:30 – zaczynamy!

Zapraszamy na pierwsze spotkanie warsztatowe, już dzisiaj zapisujcie w kalendarzach i rezerujcie czas wolny. Prosimy o punktualność. Więcej informacji o podziale na grupy otrzymają państwo w recepcji podczas odbioru pakietów warsztatowych. Recepcja będzie czynna 22 września (piątek) od godz. 15:25 – 16:25 przy furcie klasztoru dominikanów w Szczecinie (wejście od ul. Wielkopolskiej). W innych godzinach nie będą wydawane pakiety. Do udziału w warsztacie upoważnia identyfikator odebrany w recepcji.

22 września od 15:25 czekamy na was w recepcji!

Organizatorzy zapraszają 22 września w godzinach: 15:25-16:25 do recepcji

22 września 2017 roku będzie można odebrać w recepcji warsztatowej (Klasztorze Dominikanów w Szczecinie) PAKIET WARSZTATOWY. Recepcja będzie czynna w godzinach 0d 15:25-16:25 (konieczny będzie dokument poświadczający tożsamość zapisanej osoby, który uprawnia do odbioru pakietu). Zarezerwujcie sobie czas na warsztatowe zajęcia aż do niedzieli popołudnia.

Obserujcie nas już w niedzielę oficjalna godzina rozpoczęscia warsztatu! 

Już niedługo!

Już lada dzień ruszają zapisy na pierwsze Warsztaty Śpiewu Liturgicznego w Szczecinie!
Koszt warsztatów – 50 zł.
Za dodatkową opłatą będzie możliwość zamówienia obiadu i noclegu 🙂

Znamy już datę!

Pierwsze Dominikańskie Warsztaty Śpiewu Liturgicznego odbęgą się w Szczecinie u Dominikanów w dniach 22-24 września 2017 roku. Organizatorem wydarzenia jest Dominikańskie Duszpasterstwo Akademickie BRAMA.