5 mitów miłosnych

 Zapraszamy we wtorek 21 marca na spotkanie „5 mitów miłosnych” W praktyce prawie wszyscy przy podejmowaniu decyzji uczuciowych świadomie lub podświadomie kierujemy się tymi pięcioma mitami.  Spotkanie poprowadzi kl. Robert Bałuka mgr Nauk o Rodzinie US. Serdecznie zapraszamy.

Dlaczego mnie nie widzisz?

 

erewZapraszamy wszystkich w wieku studenckim na spotkanie „Dlaczego mnie nie widzisz?”. Tym razem o sposobach przedstawiania swojej wyjątkowości. Dlaczego ja się staram a Ona / On mnie nie dostrzega? W najbliższy wtorek 22 listopada w Dominikańskim DA Brama.

– START 19:00 –

BRATERSTWO

bra

Zapraszamy wszystkich Facetów w wieku studenckim na MĘSKIE SPOTKANIE zatytułowane „BRATERSTWO”. Czym jest Braterstwo i kogo mogę nazwać swoim Bratem. Już w najbliższy wtorek 10 maja w naszym Duszpasterstwie. Wstęp tylko dla mężczyzn! 

– START 19:00 –

Ona-On i Ja.

1

Zapraszamy wszystkich w wieku studenckim na spotkanie zatytułowane: „Ona-On i Ja”. Tym razem o relacji przyjacielsko-koleżeńskiej czyli jak być obecnym w ich realcji/związku. Już w najbliższy wtorek 26 kwietnia w naszym Duszpasterstwie. Czekamy na Was.

– START 19:00 –

Dlaczego mnie nie słyszysz?

loks

Zapraszamy wszystkie kobiety w wieku studenckim na spotkanie TYLKO DLA KOBIET zatytułowanym: „Dlaczego mnie nie słyszysz?”. Tym razem duża porcja emocji w obrazie filmowym, która ma być wstępem do ważnej dyskusji o powołaniu Kobiety w życiu religijnym i rodzinnym. Już w najbliższy wtorek 19 kwietnia w naszym Duszpasterstwie. Czekamy na Was!

– START 19:00 –